Kdo jsme

Co jsme zač?

 

Brankářská rodina s jasnou a již trvalou diagnózou - brankář.

Jsme 3 bratři, kteří zdědili tuto diagnózu po svém otci a společně zastupujeme největší mezinárodní brankářskou školu Just4keepers v České republice. Naši lásku k chytání jsme se tedy rozhodli spojit s pracovním životem a i když všichni stále chytáme (kromě otce - ten už je omezen pouze na 4 pády za týden :D), snažíme se tuto lásku probouzet v dalších šílencích, které to táhne do brány bez rozdílu pohlaví, věku nebo dovednostní úrovně.

Chytání má být totiž zábava. A je potřeba podpořit každého, kdo se rozhodne jít touto úžasnou, i když někdy velmi psychicky náročnou cestou. 

O to se právě snažíme. Ať je to na úrovni poskytnutí kvalitních brankářských tréninků, kempů a akcí s profesionálním, lidským a podporujícím vedením, nebo možnosti zakoupit kvalitní rukavice a vybavení za příznivé ceny, které ušetří rodičům i ostatním brankářům spoustu peněz. Všechny produkty jsou zároveň testovány profesionálními brankáři a maximálně uspokojí všechny nároky a pomůžou předvést ten nejlepší výkon. 

 

Just4keepers brankářská škola a značka vznikla roku 1999 a je ve více než 30 zemích světa. My v České republice působíme již od roku 2016 a každý týden s námi trénuje více než 180 brankářů a brankářek, kteří se snaží jít za svými sny. 

 

Zároveň jsme zakladateli značky Jfam, do které může vložit více vlastní kreativity a hrát si s tím, co od rukavic a vybavení očekáváme my, mladí brankáři, trenéři a profesionální brankáři v Česku.

 

Proč my? 

- Vlastní zkušenosti z profesionálního fotbalu jako brankáři

- Nejvyšší vzdělání - A licence FAČR - trenér brankářů, vystudované Mgr. obory v oblasti sportu a výchovy

- Děláme to srdcem

 

Jsme opravdová brankářská rodina, která má otevřené dveře pro další šílence. Tak neváhej, přidej se k nám a pomož nám napsat tenhle příběh :).

 

DSC_9198 (1)

Kde všude nás najdete - klikni

Instagram   just4keeperscz   

Facebook   Just4keepers CZ

 gmail    just4keeperscz@gmail.com

youtube   Youtube kanál  

webovky    j4k.cz

 

IČO: 05854661           tel. + 420 734 171 793